Třebsínká Zvonička Plus

Hudební festival

6.7.

Středočeský kraj, Třebsín, Třebsín zobrazit na mapě

6. července 2019 v Třebsíně na louce nad návsí od 12:00:

Letos se vydáváme vstříc k lidem, kteří nejen mají rádi skvělou muziku, bez které by se žádný hodnotný festival neobešel, ale i k lidem, kteří mají upřímný vztah k přírodě, zajímá je ekologie a životní prostření.

Budou zde hrát ty nejlepší kapely v oblasti country music Pacifik, Taxmeni, Schovanky, Jitka Vrbová, Nová Sekce a další. Budeme ctít vodu, přednášet, besedovat, prezentovat se budou různé organizace s jejich ekologickými programy, RNDr. Václav Cílek CSc. bude patronem akce a jeho otec Václav G Cílek na akci oslaví krásné 90. narozeniny, Jiří Jiroušek předvede Nebeské fotografie focené z rogala, publicista a dokumentarista Mgr. Václav Šmerák s archeologem Janem Viznerem pokřtí novou publikaci Infosešity Sekanka atd..

Děti si budou užívat ve skákacím hradu a na trampolíně, jezdit na koních, nechají si namalovat na obličej něco veselého nebo se něco přiučí v dětských dílnách. A co dospělí, kromě poslechu muziky se budou kochat pohledem na motocykly Harley – Davidson, kterým zdarma provedeme diagnostiku motoru, prohlédnou si US bojovou techniku z druhé světové války a pohovoří s jejich majiteli v uniformách, pravděpodobně přijede bojový HUMMER z Afghanistanu a přijedou se představit hasičská auta z Třebsína a Hradištka.

Křtít novou éru festivalu přijde Opat Heřman z benediktinského kláštera na Ostrově. K jídlu slané, sladké, mastné, suché i kyselé, zkrátka vše po čem se vám bude ještě dlouho stýskat. A pivo, to jako vždy poteče proudem. A mnohé a mnohé další. Parkování zdarma přímo v areálu akce.

Neváhejte a přijďte se k nám podívat a uvidíte, že nebudete litovat.

Těšíme se na Vás Tom a Martina Tichých

Kdy: 6.7. (12:00-24:00)
Kde: Středočeský kraj, Třebsín, Třebsín
Adresa: Třebsín  zobrazit na mapě
Vstupné: 100 Kč
Telefon: +420 608 151 001
E-mail: trebsinskazvonicka@gmail.com
WWW: http://https://www.trebsinskazvonicka.cz/

Přílohy