Freddie Mercury Revival - Jaroslav Bresky

Profesionální vystoupení a vysoce podobná barva hlasu k Freddie Mercurymu.

Královehradecký kraj, Hradec Králové

Jaroslav Břeský je jedním z nejžádanějších solo interpretů zpívající písně legendární kapely Queen v Evropě a to hlavně díky totožným pohybům, gestikulaci a obdobné barvě hlasu legendárního zpěváka.

V roce 2009 se setkává s člověkem, který byl Freddiemu Mercurymu nejblíže a to s jeho dlouholetým osobním asistentem, panem Peterem Freestonem. Ten mu umožnil nahlédnout do způsobu vystupování rockového krále. Tím dostává projekt Freddie Mercury Revival nový rozměr.

V únoru 2015 se osobně setkal se zbývajícími členy skupiny Queen.

Zpíval na mezinárodní akci pořádané managmentem skupiny Queen – Oficiální narozeninová oslava nedožitých 70. narozenin Freddieho Mercuryho ve švýcarském Montreux.

V roce 2016 a 2017 zpíval ve vyprodané pražské Lucerně na počest Freddie Mercuryho v rámci tour s názvem "ČESKÉ HVĚZDY ZPÍVAJÍ QUEEN" po boku předních zpěváků českého showbyznysu.

​Vystupuje v Německu, Polsku, Holandsku, Rakousku na Slovensku a ve Švýcarsku.

V televizi jste Jaroslava Břeského mohli vidět ve V.I.P zprávách TV Prima, TV Nova Snídaně s Novou, TV Relax, Topstar Magazín a Česká televize o něm natočila dokument pro pořad Gejzír a v roce 2019 v reportáži ve 168 hodinách. .

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Freddie Mercury Revival - Jaroslav Bresky

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448