Hudební skupina KONTAKT

Tanvaldská zábová legenda - skupina KONTAKT. Největší hity let 70´s - současnost.

Liberecký kraj, Česká republika

.:: O skupině KONTAKT ve zkratce ::.

Tanvaldská hudební poloprofesionální skupina KONTAKT s rozsáhlou tuzemskou praxí hudebně zajistí plesy, svatby, večírky, kongresy, oslavy, rauty, taneční zábavy a jiné akce a doprovodí Vámi zvolený program.

Velmi těžko byste hledali skupinu s tak hlubokými kořeny. Kapela vznikla již v roce 1976 a za dobu své existence absolvovala více než 1500 vystoupení. Je všeobecně známo, že lidé se nejvíce baví na repertoár, který sami dobře znají. V repertoáru hudební skupiny jsou skladby různých žánrů, které dotvoří vynikající atmosféru Vaší akce. Kvalitou produkce je skupina schopna uspokojit i ty nejnáročnější posluchače a konzumenty dobré zábavy. V repertoáru skupiny jsou kromě standartních evergreenů například i takové hity, které si dovolí zahrát jen málokterá kapela kvůli jejich náročnosti (např. skupiny Slade, Kiss, The Survivor, Duffy, Pink Floyd, Daniel Landa, R.E.M. a další). Je schopna ozvučit malé i velké akce dle Vašeho požadavku, včetně doprovodných programů. Disponuje vlastní dopravou a zvukovou aparaturou a zajistí akce po celém území České republiky.

Od roku 2000 skupina Kontakt hraje v pěti členech. Kromě dvou zkušených původních harcovníků kapela částečně omládla příchodem klávesáka a zpěvačky, kteří tak vdechli do produkce nový náboj a moderní zvuk, často obohacený o zajímavé podklady, které jsou schopny zahrát pouze orchestry, ve většině případů velmi nákladné. Jednotlivé profily členů kapely nebo náš kompletní repertoár naleznete na našich stránkách.

.:: Osvětlení a vizuální efekty ::.

Naprostou novinkou je nyní možnost zajistit ke své produkci na přání i světelný park šitý přímo na míru Vaší akce a pokusit se udělat z kterékoliv produkce jedinečnou show s vizuálními efekty a za přijatelných podmínek. Pokud chcete docílit atmosféru akce, ze které bude každý návštěvník odcházet s hodnotným kulturním zážitkem, máme připraveny tři varianty osvětlení, vč. pódiových efektů a mlhy. Více informací o světelném parku naleznete na našich stánkách v sekci Pro pořadatele.

.:: Skupina KONTAKT na síti FaceBook ::.

Facebook je nástroj pro společenský styk, který lidem umožňuje být v kontaktu s přáteli nebo fanoušky. Skupina KONTAKT má nyní profil i na FaceBooku a Vy máte možnost se k nám přidat. Stačí do vyhledávače zadat "Hudební skupina Kontakt.

.:: Reference ::.

Mezi spokojené konzumenty naší produkce patří v novodobé historii například tito pořadatelé nebo spolky:

- festival Eurion Smržovka, hudební léto na Tanvaldské kotlině, jablonecká přehrada "Sluneční Lázně"

- restaurace "Ve Vrších" Hamrska, Klub "Ex" Jablonec nad Nisou, Hotel Mitera Harrachov, Country Saloon Juventus Jablonec nad Nisou, Parkhotel Smržovka (Lyžníci, Šipkový ples, Potápěčský ples), Eurocentrum Jablonec na Nisou (Babí hop), Kulturní středisko Zlatá Olešnice (Maškarní bál, Pouťová zábava)

- myslivecké sdružení Držkov, mysliveské sdružení Hamrska

- SUPŠ Turnov, SPŠ textilní Liberec, ISŠ služeb a řemesel Liberec, Gymnázium Tanvald, ZŠ Desná, 2. ZŠ Jablonec nad Nisou

- TJ Sokol Plavy, TJ Sokol Janov nad Nisou, TJ Sokol Český Šumburk

- SDH Jablonec nad Jizerou, SDH Paseky Jablonec nad Nisou, SDH Koberovy, SDH Lučany nad Nisou, SDH Hamrska

Cenová nabídka

popis cena od cena do
5 000 Kč 20 000 Kč

Audio ukázky

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Hudební skupina KONTAKT

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448