Přední český iluzionista MAGIC Soukup

Profesionální český kouzelník a iluzionista MAGIC Ondřej Soukup.

Praha, a celá Česká a Slovenská republika

MAGIC Soukup je profesionální český kouzelník a iluzionista, který se ve světě kouzel, magie a iluzí pohybuje přes čtrnáct let a za sebou má již stovky živých vystoupení po celé České republice. Nejen, že je držitel mezinárodních cen ze soutěží a festivalů, ale také je držitel ocenění od Městské části Praha 4 "Dělám víc, než musím". Pravidelně vystupuje v Thomayerově nemocnici pro děti na oddělení Dětské psychiatrie a chirurgie.

Jeho vystoupení jsou vhodná jak pro dospělé, tak dětské publikum, k příležitostem jako je oslava narozenin, párty, svatba, maturitní a společenský ples, dětský den, mikulášská, Silvestr, veřejná a firemní akce a spoustu dalšího.

Nejen, že jeho zábavný a interaktivní program pobaví malé i velké diváky, ale díky charitativnímu projektu Kouzelná víčka pro Dominiku můžete také pomoci nemocné Dominice Palkechové v léčbě její nemoci. Navíc to diváky ani vás nic nestojí!

MAGIC Soukup díky pestrému programu pro děti i dospělé zabaví jakoukoliv věkovou kategorii.

Jeho program je možné domluvit s délkou od 10 min. až 2 hodiny dlouhý, s možností rozdělení do několika vstupů. Interaktivním a zábavným přístupem zaujme a do vystoupení vtáhne všechny diváky. Kouzelnický program můžeme rozšířit u dětí oblíbenou zábavou - modelování zvířátek z balónků či malováním na obličej.

Navíc vám kouzelník Ondřej rád ozvučí kouzelnické představení i celou akci, jeho vlastní profesionální aparaturou!

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Přední český iluzionista MAGIC Soukup

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448