Libor Janíček

Moderátor, DJ, produkční a koordinátor na promo akci, maturitní ples i svatbu

Plzeňský kraj, Plzeň

Od roku 2007 jsem působil jako moderátor v Hitrádiu FM PLUS a jako moderátor zpravodajství na regionální televizi ZAK. Tyto zkušenosti mi otevřely cestu k moderování různých kulturních akcí, které jsou mnohem živější a interaktivnější oproti rádiu nebo televizi, proto jsem se rozhodl vydat se touto cestou a dnes již moderuji výlučně před živým publikem převážně v západních Čechách.

Slyšet jste mě mohli a můžete na maturitních plesech, kulturních akcích (např. rozsvícení stromečku, dětské dny), sportovních akcích (např. domácí utkání FC Viktoria Plzeň), promo akcích a roadshows různých firem (zejména autosalony), firemních večírcích atd.

Nabízím srozumitelný, zábavný, ale seriózní projev, schopnost improvizace, kreativitu nejen při tvorbě scénáře, časovou flexibilitu a maximální možné vtažení publika do děje.

Disponuji vlastní zvukovou aparaturou a dalším vybavením pro realizaci jakékoli akce. Zároveň jsem i DJ.

Nabízím proto i moderovaný večer/den plný tance na generacemi prověřené hity od interpretů jako Abba, Boney M nebo Michal David či Helena Vondráčková. Velice ceněné jsou tyto služby zejména při firemních akcích, svatbách a v menších tanečních klubech či jako animační program v hotelech.

Těším se na spolupráci!

Zde je výběr subjektů, které již využily mých služeb:

PPL CZ, Cargo Prague, Zámek Zbiroh, UMO 1 Plzeň, Město Žlutice, Diakonie Západ, Charita ČR, Auto Kunc, VSP Auto, IC West, Beneš&Michl, CK Neckermann, Dům pohádek, FC Viktoria Plzeň, HD Production, Inel, Golf park Plzeň, Generali, ING, Česká pošta, Edymax, Driessen, Heliczech, Milknatur, Hofmann Wizard, HP Plelzer a řada středních škol v Plzeňském a Karlovarském kraji.

Nezávazná poptávka – Libor Janíček

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448