Magnis - Light show

Profesionální ohnivá a světelná show se zkušenostmi z akcí po celém světě.

Vysočina, Třebíč

Umělecká skupina, která dokáže připravit ohnivou a světelnou show přesně podle vašich požadavků. Hledáte důvody, proč se ozvat přímo nám? Tady jsou. Jasně a stručně.

- skupina založena v roce 2008

- zkušenosti z více než 500 vystoupení na třech světových kontinentech

- nejmodernější světelné vybavení - možnost show naprogramovat do jakékoliv barvy s přímým napojením na hudbu. Spojení efektů světla a hudby dodává požadovanou třešničku na dortu.

- možnost do show zakomponovat loga, obrazce, texty - vše podle vašich představ

- bezpečnostní certifikace

- profi přístup v komunikaci jak před, tak i po vystoupení

- vychovali jsme mistry České republiky ve fire performance

- umělce si sami vychováváme v umělecké škole

Čím můžeme na vaší akci přispět?

POLÁRNÍ ZÁŘE

Světelná show, která využívá moderní prvky světové umělecké scény. Stálice skupiny Magnis. Show, která svojí kvalitu potvrzuje již od roku 2011. Show, jejíž kvalitu ocenilo již více jak 100 zákazníků.

Moderní show předvede pět umělců, kteří si místo v této sestavě zasloužili kvalitní technickou a pohybovou přípravou. Nejmodernější technické vybavení, UV body painting a kvalitní kostýmy dělají z této show krásnou ukázku moderního umění.

LEDOVÝ TŘPYT

Vystoupení, které ukazuje svoji kvalitu na mezinárodním uměleckém poli. Velké množství žonglérských pomůcek dělá z show jiný zážitek. Spojení kvalitního světelného vybavení a efektů černého světla působí velice efektně. Show je koncipovaná pro 7 umělců.

Pokud hledáte vystoupení, které je netradiční a ukazuje rozmanitost žonglérské, umělecké scény. Ledový Třpyt to vše splňuje. Umělci ve vystoupení ukazují svojí osobitost a každé vystoupení je tak právě tímto způsobem zvláštní a jiné.

————————

V oblasti světelné show používáme nejmodernější vybavení na světě. Spolupracujeme s vývojářskou firmou, která dodává do světa to nejkvalitnější vybavení pro profesionální umělce. Díky tomu, že jsme jejich testeři, máme přístup k tomu nejnovějšímu a nejlepšímu co na momentálním světovém trhu můžete vidět.

Pokud máte zájem, můžeme připravit speciální show v barvách akce, nebo firmy. Zároveň můžeme do show zařadit i absolutní světovou špičku ve formě „pixel poi“. Jedná se o žonglérské náčiní, které umí vytvářet nejrůznější obrazce (včetně loga firmy, sloganů, apod.) tato technologie je jen velmi málo k dispozici, protože pořizovací cena je opravdu vysoká.

Námi prováděné show jsou v každém případě na vysoce profesionální úrovni a diváky nenechají ani chvilku vydechnout.

Zároveň v ceně získáte show, která *bude bezpečná*. Možná to zní jako automatika, ale ze zkušenosti vím, že tomu často tak není. Samozřejmostí je včasný příjezd na akci (min 1,5 hod před konáním akce), kvalitní a bezproblémová domluvu (aneb náš zákazník náš pán pro nás platí.)

Jsme mladí, aktivní a do našich show dáváme všechno.

Užijte si náš svět. Svět ohně.

Magnis - energie světla v pohybu

Cenová nabídka

popis cena od cena do
Cestovné - kč/km počítáno z Třebíče 6 Kč 6 Kč

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Magnis - Light show

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448