Hořické pašijové hry

Spojte příjemné s ještě příjemnějším a udělejte si výlet do přírody a do divadla zároveň.

8.7.2017

Jihočeský kraj, Hořice na Šumavě , přírodní amfiteátr Hořice na Šumavě

V sobotu 8. července máte možnost navštívit v malebném přírodním amfiteátru v Hořicích na Šumavě představení pašijových her, které mají více než 200letou tradici. Představení lze shlédnout pouze několikrát v roce v letní sezóně.

Přijďte zažít dávný příběh, jehož poselství má co říci i dnes, příběh, jenž vás přenese v čase do doby, která tolik ovlivnila další podobu světa.

Jedinečnost představení podtrhuje spolu s mimořádnou hudbou od Jaroslava Krčka také počet účinkujících, kterých je kolem sedmdesáti, z toho většina jsou amatérští herci, obyvatelé Hořic a okolních obcí a měst.

Pro diváky je připraveno velké kryté hlediště. Do hlediště je bezbariérový přístup. Areál je plně vybavený včetně občerstvení. Parkoviště je přímo před amfiteátrem.

Svou návštěvou podpoříte zachování tradice a fenoménu Hořických pašijových her.

Časový prostor před představením můžete využít také k návštěvě Muzea pašijových her, které se nachází v kulturním domě v centru městyse Hořice na Šumavě.

Kdy: 8.7.2017 (16:30-18:00)
Kde: Jihočeský kraj, Hořice na Šumavě , přírodní amfiteátr Hořice na Šumavě
Pořadatel: Společnost pro zachování Hořických pašijových her z.s.
E-mail: info@horickepasije.cz
WWW: http://horickepasije.cz