LÉTEM-SVĚTEM-BABYLONEM

Letos bude léto v Babylonu opět nabité zábavou pro všechny!

2.7.-31.8.2019

Liberecký kraj, Liberec, CENTRUM BABYLON, a.s. zobrazit na mapě

Každé úterý bude připraven odpolední animační program v Aquaparku, a to střídavě taneční – Aqua Dance vodní hry a soutěže – Aqua Games.

V Lunaparku si každý čtvrtek užijete zábavné diskohrátky s našimi Babyloňany – Lunaparty. V Aquaparku i Lunaparku pak na ty šikovné čekají drobné odměny za účast.

A ve středu si můžete v Aquaparku vyzkoušet, jaké je to potápět se pod vodní hladinu s přístrojovým vybavením.

Prázdninové víkendy pak budou ve znamení cestování. Nemusíte však opustit brány našeho zábavního centra: u nás zažijete karneval v Riu, vyzkoušíte country dance, roztančí Vás divoké španělské rytmy, necháte se unést uvolněnou atmosférou Havaje. Tematické masky či doplňky jsou vřele vítány! Letní víkendy vám dále zpestříme Balonkovou show, kreativci se mohou realizovat v našich tvořivých dílničkách, zahrajete si na vojáky při maskáčové Army Show, Martin Šimůnek předvede parádní Bike Trial Show a letní prázdniny zakončíme workshopem s výrobou oblíbených slizů – Slizománií.

Nezapomeňte, že v létě u nás nepřijdete při vodních hrátkách ani o sluneční paprsky. Od 1. 7. do 31. 8. od 11 do 21 hodin je otevřena Sluneční terasa, která je přístupna za příznivého počasí všem návštěvníkům Aquaparku. Kromě výhledu na Ještěd a panorama Liberce Terasa nabídne dětské atrakce, jako pingpongový stůl, trampolínu, skákací hrad, šlapadla, koloběžky, dětské nafukovací bazénky pro nejmenší, houpačky, pro všechny pak lehátka na opalování, slunečníky, posezení pod stříškou a bar s občerstvením.

Pro maximum letní zábavy jsme též na léto již tradičně prodloužili otvírací doby zábavních středisek. Ty najdete na našem webu.

Prožijte pohodové léto, nejen v Babylonu!

Kdy: 2.7.-31.8.2019
Kde: Liberecký kraj, Liberec, CENTRUM BABYLON, a.s.
Adresa: Nitranská 1  zobrazit na mapě
Vstupné: Zdarma
Pořadatel: CENTRUM BABYLON, a.s.
E-mail: machackova@centrumbabylon.cz
WWW: http://https://www.centrumbabylon.cz/letem-svetem-babylonem.html