LOVE SONGS FROM HOLLYWOOD

NOC FILMOVÝCH MELODIÍ

23.9.

Praha, Praha, Reduta Jazz Club zobrazit na mapě

Program:

Ennio Morricone: Tenkrát na západě – hlavní téma

Alan Silvestri: Forrest Gump – hlavní téma

Karel Svoboda: Tři oříšky pro Popelku

Ennio Morricone: Mise - Gabriel´s Oboe

Juice Newton: Deadpool – Angel of the Morning

David Baerwald: Moulin Rouge - Come What May

Craig Armstrong: Láska nebeská – Portugese Love Theme

Brian Adams: Robin Hood - Everything I Do/I Do It for You

************** Přestávka*************

Hans Zimmer: Pearl Harbor – Tennessee

Claude Michel Schöenberg: Bídníci – Knížka snů

Yiruma Sága: Stmívání – Bella's Lullaby

Eric Carmen: Deník Bridget Jonesové - All By Myself

Aerosmith: Armagedon - I Don't Wanna Miss a Thing

L.Gaga, B.Cooper: Zrodila se hvězda – Shallow

L.Thompson, D.Foster: Anastasia - Tell Him

James Horner: Titanik – My Heart Will Go On

Změna programu vyhrazena.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí v klubu Reduta to nejlepší z hudby Hollywoodu.

Se svým programem Hollywood in Prague míří na pódium nejprestižnějšího jazzového klubu v Čechách jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague, který své publikum zve na velkou filmovou výpravu. Pražský Reduta Jazz Club tak ovládnou melodie těch největších hollywoodských filmových trháků.

Titanic, Deadpool, Deník Bridget Jonesové, Stmívání, nebo Zrodila se hvězda, to všechno jsou tituly, které zazářily na stříbrném plátně a vryly se do srdcí a paměti diváků téměř všech věkových kategorií nejen svým příběhem, ale stejně tak i geniální filmovou hudbou. Večer se slavným Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP) připomene tyto, dnes již klasické, kasovní trháky a také mnoho dalších.

V průběhu koncertu zazní i melodie z nesmrtelných romantických komedií Láska nebeská nebo Armagedon. Během téměř dvouhodinového koncertu s přestávkou dojde i na melodie z filmových či seriálových hitů poslední doby. Mezi ty patří například nezaměnitelné tóny písně Shallow, kterou proslavil snímek Zrodila se hvězda, a která svým autorům včetně zpěvačky a skladatelky Lady Gaga vynesla v roce 2019 Oscara za nejlepší filmovou skladbu.

To vše a mnohé další si budou diváci moci vychutnat v podání členů Bohemian Symphony Orchestra Prague a dirigenta Martina Šandy, který toto hudební těleso v roce 2002 založil.

Od té doby si orchestr připsal na konto nespočet úspěchů, například několik evropských turné s rockovými legendami kapel Deep Purple, Nazareth, Europe, Toto, Survivor, Foreigner, Journey, Uriah Heep, hvězdami jako Alice Cooper, nebo Bonnie Tyler a dalšími. Pochlubit se může také spoluprací na projektech se švédskou kapelou Sabaton, britskou kapelou Kosheen, 2Cellos, slavným španělským operním pěvcem José Carrerasem nebo vokální skupinou The Tenors. Seznam hvězdných jmen, která měla s pražským orchestrem co do činění, je skutečně obsáhlý. Za zmínku stojí například také houslistka Vanessa Mae, zpěvačka Sarah Brightman či trojnásobný držitel ceny Grammy Michael Bublé.

Orchestr má za sebou rovněž řadu klasických koncertů po celé Evropě, vycestoval ale také na turné po Japonsku a Číně. Na české scéně uvádí BSOP mimo jiné řadu abonentních koncertů v Obecním domě v Praze.

Kdy: 23.9. (19:00-23:00)
Kde: Praha, Praha, Reduta Jazz Club
Adresa: Národní 20  zobrazit na mapě
Pořadatel: Euroconcert
Telefon: +420 737 773 343
E-mail: reservation@redutajazzclub.cz
WWW: http://www.redutajazzclub.cz/program-cs