Oslavte Den svatého Patrika v Hard Rock Cafe Praha.

irský svátek

13.-17.3.2019

Praha, Praha , Hard Rock Cafe Praha zobrazit na mapě

Hard Rock Cafe Praha oslaví Den svatého Patrika časově limitovanou nabídkou plnou chutí inspirovaných Irskem. Od 13. března do 17. března 2019 nabídne svým hostům u příležitosti oslavy tohoto tradičního irského svátku lahodný St. Paddy’s Shake obsahující vanilkovou Absolut® vodku, krémovou vanilkovou zmrzlinu a sušenky Oreo®. V tomto božském drinku najdete také mátovou příchuť a celý drink je zakončen šlehačkou s bílou čokoládou a speciálním zdobením. Na vyžádání je možné připravit také nealkoholickou variantu.

Kromě výborného St. Paddy’s Shaku si hosté budou moci pochutnat také na vynikajícím Guiness® & Bacon Jam Cheeseburgeru. Burger s Jameson® slaninovým džemem a sýrovou omáčkou z piva Guiness® je podávaný s křupavým ledovým salátem a zralým rajčetem a servírovaný na opečené housce a s kořeněnými hranolkami. Přijďte ochutnat pravou chuť Irska!

U příležitosti oslav Dne sv. Patrika si Hard Rock Cafe Praha pro své hosty připravilo také speciální akci na Tullamore D.E.W. Tullamore DEW 0,04 L jen za 80 Kč! Akce platí od 13. března do 17. března 2019 během otevírací doby.

Oslavy vyvrcholí 17. března 2019, kdy bude v Hard Rock Cafe Praha připraven speciální doprovodný program. Ve 20 hodin začne koncert kapely Five Leaf Clover hrající irské písně v rockové úpravě. Ve 22 hodin kapelu na pódiu vystřídá DJ LuiJack, který bude hostům hrát až do jedné hodiny ráno. Návštěvníci se mohou těšit také na fotokoutek a tématické dekorace.

K tomuto irskému svátku si Hard Rock Cafe připravilo také limitovanou edici triček – jde o sváteční verzi klasického Hard Rock trička. Na tomto klasickém tričku v zelené barvě najdete ikonické Hard Rock Cafe logo a čtyřlístek. Trička budou k dizpozici ve vybraných kamenných obchodech, tzv. Rock Shopech®, a také v online Rock Shopu®.

Kdy: 13.-17.3.2019
Kde: Praha, Praha , Hard Rock Cafe Praha
Adresa: Malé náměstí 3  zobrazit na mapě
Vstupné: ZDARMA
E-mail: Prague.SalesCoordinator@hardrock.com
WWW: http://www.hardrock.com