V Palírně U Zeleného stromu slaví! Stočí limitovanou výroční edici a nabídnou ojedinělou exkurzi s ochutnávkou

Zahájení turistické sezony a speciální exkurze s ochutnávkou

4.-6.7.

Olomoucký kraj, Prostějov, Palírna U Zeleného stromu zobrazit na mapě

Prostějovská Palírna U Zeleného stromu se v těchto dnech připravuje na oslavu 502. výročí svého založení a zahájení turistické sezóny, které se uskuteční 4. července. Při této příležitosti stočí symbolických 502 lahví Staré žitné myslivecké Single Barrel a pro návštěvníky spustí exkurzní trasu.

V sobotu 4. července, se také veřejnosti otevřou brány prostorů Palírny U Zeleného stromu a nejstarší palírna v Evropě tak zahájí novou turistickou sezonu. Po celý prodloužený víkend se mohou návštěvníci, kteří se chtějí dozvědět zajímavosti z více než pětisetleté historie a výroby tradiční Staré žitné myslivecké, od 14. do 18. hodiny vydat na exkurzní trasu v nově rozšířených prostorech historické budovy závodu. Okruh trvá 60 minut, poslední prohlídka začíná v 17 hodin.

Kdy: 4.-6.7. (14:00-18:00)
Kde: Olomoucký kraj, Prostějov, Palírna U Zeleného stromu
Adresa: Dykova 4260, 796 01 Prostějov  zobrazit na mapě
Vstupné: V ceně vstupného 250 Kč jsou zahrnuty čtyři ochutnávky výrobků Palírny, včetně právě stočeného vzácného Single Barrelu. Ten bude možné ochutnat pouze během těchto výročních dnů. Návštěvníci dále dostanou poukaz na 50 Kč do podnikové prodejny Palírny U Zel
Telefon: +420 777 528 549
E-mail: pavel.hampl@palirna.cz
WWW: http://www.palirnauzelenehostromu.cz