Adamovy Bubny

Bubnování - Drum Circle - interaktivní rytmicky založené programy

Praha, Praha

Společné bubnování, nebo-li Drum Circle je interaktivní rytmicky založený program pro jakoukoliv komunitu, či skupinu lidí. Je nejprastarším principem teambuildingu i skupinové zábavy.

Díky přítomnosti Facilitátora (facilitovat = udělat věci jednoduché a dosažitelné každému) je Drum Circle oblečen do moderního kabátu tak, aby

naplnil potřeby dnešní společnosti a zároveň si ponechal svůj účel, pro který jej lidé praktikují po celém světě již tisíce let.

Drum Circle je především zábava, které se může zúčastnit každý, nehledě na věk, talent, profesi, či předchozí zkušenosti. Nicméně jeho nesčetné pozitivní dopady na skupinu i jednotlivce z něj dělají multifunkční nástroj používaný nejčastěji v těchto oblastech:

FIRMY A KORPORACE – teambuilding, energizer před poradami, či konferencemi, doprovodný program kickoff meetingů, podnikových oslav a večírků

VEŘEJNÉ AKCE – Drum Circle je vhodným a oblíbeným interaktivním doprovodným programem na akcích, či událostech pro veřejnost, jako jsou městské slavnosti, festivaly, koncerty apod.

ŠKOLY (MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ, klasické i odborné a speciální) – rozvoj komunikace a týmové spolupráce, prevence proti šikaně, zmírnění ADHD, rozvoj motoriky a hudebního sluchu, zlepšení koncentrace při vyučování.

A mnoho dalších.

Účastníci hrají na bubny rozmanitých druhů a další jednoduché perkuse (chrastítka, zvonky, tamburíny, dřívka apod.), které k vašemu veškerému pohodlí přivezeme.

Hudba, která ve facilitovaném Drum Circlu vzniká, není založena na zkušenostech, či talentu, ale výhradně na vztahu mezi účastníky.

Facilitátor pomáhá skupině dobrý vztah vytvořit a celým procesem vede a vzdělává skupinu pomocí zážitků a nikoliv vysvětlování.

Nezávazná poptávka – Adamovy Bubny

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448