AZ-kvíz na cestách

Zábavná soutěž na váš teambuilding, firemní i přátelské setkání.

Jihomoravský kraj, Brno

AZ-kvíz je legendární televizní pořad, se kterým se diváci setkávají na obrazovkách ČT1 již od roku 1997! AZ-kvíz je zábavně-vědomostní soutěž oslovující diváky napříč všemi generacemi.

Taky patříte mezi ty, kteří si tuto hru chtějí vyzkoušet "na vlastní kůži"? V současnosti není nic jednoduššího. Pozvěte si AZ-kvíz na cestách na váš teambuilding, firemní nebo přátelské setkání.

Většina věcí je v této speciální verzi AZ-kvízu důvěrně známých z obrazovky České televize: oblíbený moderátor Aleš Zbořil, herní princip, pestrost otázek, bankomat... Ale zde zažijete mnohem více, než hráči ve studiu. Kromě hry se diváci v průběhu programu dozví také zábavné momenty z televizního zákulisí, uvidí nejzajímavější soutěžící a okamžiky z historie AZ-kvízu a mnoho dalšího. Díky použité technologii a vizualizaci je hra zábavná nejen pro samotné soutěžící, ale pro všechny přítomné!

AZ-kvíz na cestách je možné upravit podle všeho přání, a to následujícím způsobem:

* zapojení 2-3 členných družstev místo jednotlivců.

* příprava speciálních sad otázek dle zadání klienta například z historie či oboru podnikání konkrétní firmy.

* úprava klasického herního schématu dvou semifinále a finále na sérii samostatných duelů umožňující zapojení více soutěžících.

* zařazení vědomostního rychlokvízu pro všechny diváky v sále.

* odměna za souboj s bankomatem dle přání klienta.

AZ-kvíz na cestách je skvělá hra na vaši akci kdekoli v Čechách, na Moravě a Slezsku.

Nezávazná poptávka – AZ-kvíz na cestách