Brouci Band - The Beatles Revival

Absolutní špička na poli Beatles revivalových kapel !!!

Praha, Praha

Poslechněte si hity skupiny Beatles živě v podání nejúspěšnějšího Beatles revivalu BROUCI BAND.Její členové vystupují od roku 1996 a mají za sebou více než 1000 úspěšných koncertů nejen v Česku a na Slovensku, ale i v Anglii, Německu, Polsku, Maďarsku, Rakousku atd.

Beatles revival BROUCI BAND mají dvě sady kopií obleků, které Beatles používali na svých koncertech nebo originální Beatles Boots. K dosažení naprosté zvukové autentičnosti používá skupina originální nástroje (Rickenbacker, Höfner, Gretsch, Epiphone) a aparaturu (VOX), které používali sami The Beatles.

Skupina dosáhla mnoha úspěchů, jako například účinkování ve známé Royal County Hall v Londýně, ve Španělském sále Pražského hradu za účasti prezidenta ČR nebo prvního místa a ocenění "Nejlepší skupina" na festivalu revivalových skupin v Polsku. Vystupovala též v mnoha televizních pořadech.

"K hudbě Beatles přistupujeme se stejným respektem jako umělec interpretující klasickou hudbu a její velikány. Tajemstvím úspěchu "Brouků" je jejich pozornost pro každý detail, díky které vzniká magický zážitek a dokonalá iluze živého vystoupení The Beatles."

Audio ukázky

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Brouci Band - The Beatles Revival

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448