Dj, moderator, zpevak Josef Melen

zpevak, zvukar, skladatel, Dj, moderator

Středočeský kraj, Praha

Josef Melen, dětská pěvecká hvězda 80-tých let, která se proslavila především nesmrtelným hitem Né, pětku ne. První singl vydal s Viktorem Sodomou v roce 1983 a jmenoval se MOUCHA, rok poté mu F.R.Čech napsal na tělo český text k písni No Milk Today a vznikla česká verze s názvem Né, 5 ne. V roce 1986 dostal angažmá ve stáji KROKY Fr. Janečka, kde působil, jako zpěvák a bubeník do roku 1989. Do revoluce se ještě stihl na pár měsíců podívat do skupiny Maximum Petra Haniga.

Po roce 1989 si zahrál v několika TV pohádkách a spolupracoval s Ladislavem Štaidlem. Bubeník a hráč na klávesové nástroje se po revoluci začal věnovat vlastním hudebním projektům. Jako student Konzervatoře (zpěv), se objevil po boku Leony Machálkové, Renaty Podlipské, Radky Fišarové a dalších tehdejších studentů na muzikálových jevištích divadel ABC, GONG atd. V současné době má na kontě několik úspěšných zahraničních projektů a na domácí scéně je možné Josefa Melena vidět, jako profesionálního moderátora a odborníka na bojové sporty, především Muay Thai, Ultimátní zápasy atd. V roce 1997 natočil album "JPM". Deska byla natočena za producentské a kytarové podpory Miloše DODO Doležala a v některých písních si na klávesy zahrál i Pepův kamarád Robert Vašíček, který již několik desetiletí žije v USA.

Cesta hotového LP byla ale trnitá, protože většina vydavatelství v ČR se k desce vyjádřila téměř stejně. Desku vydáme, ale jen za předpokladu, že na ní bude také remix hitu "Né, 5 ne". Cílem Josefa Melena však nebyl návrat do hitparád se starým dětským hitem a tak se album podařilo vydat až v roce 2001. Jenže ani potom se vlastně k posluchačům nedostalo...bohužel nikdy nespatřilo světlo světa, neb se nedostalo na prodejní pulty a dodnes je celý náklad uskladněn kdesi ve skladu a ceka jednoho dne na vyzvednuti.

Nicmene nekolik novych singlu je na svete a dalsi se pripravuji a to je soucast Josefova noveho projektu.

Cenová nabídka

popis cena od cena do

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Dj, moderator, zpevak Josef Melen