Elvis Live Show

Hudební show Elvise Presleyho

Středočeský kraj, Praha

Kapela Elvis Live se věnuje tvorbě Elvise Presleyho. V čele stojí zpěvák Jakub Machulda, známý také z pražských muzikálových scén (např. Muž se železnou maskou - Divadlo Broadway, Fantom Opery - GoJa Music Hall). Členové kapely jsou známí hudebníci s mnohaletou praxí (Daniel Dyk, Petr Krumphanzl, Alexei Bondarev, Jan Kortus). Kapela má za sebou mnoho úspěchů v ČR (např. Žatecká Dočesná, Ostravar aréna a další) i v zahraničí (Německo, Slovensko, Maďarsko). Vystoupení lze přizpůsobit od sólového výstupu až po koncert pětičlenné kapely (kytara, baskytara, bicí, saxofon, klávesy) s vokalistkami a taneční show.

Jakub Machulda se narodil v Žatci. Studoval na pražské mezinárodní konzervatoři obor muzikálové herectví. Od útlého věku se věnoval hře na housle, kytaru a klavír. Již během studií vystoupil v mnoha představeních (Muž se železnou maskou, Fantom opery, West Side Story, Probuzení Jara a další) na předních pražských muzikálových scénách. Dále se věnuje také vlastní tvorbě, např. jeho píseň Život lidem sluší se v posledních měsících drží na předních příčkách hitparády Českého rozhlasu.

Jeho neuvěřitelná hlasová i fyzická podobnost s Elvisem Presleym ho před 8 lety přivedla k myšlence věnovat se jeho odkazu. Po mnoha úspěšných sólových vystoupeních založil kapelu Elvis Live se kterou nyní vystupuje na tuzemských i mezinárodních pódiích.

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Elvis Live Show