Eva Decastelo (Aichmajerová)

Moderátorka (TV Nova, TV Prima, TV Očko)

Středočeský kraj, Praha

Eva Decastelo (Aichmajerová) patří už léta mezi moderátorskou špičku v České republice. Její bohaté zkušenosti zahrnují kromě dlouholeté práce v mnoha televizních pořadech na všech komerčních kanálech, také stovky rozmanitých akcí všech kategorií. Její služby pravidelně využívají obchodní centra, nákupní řetězce, městské úřady, velké nadnárodní společnosti i menší organizace při moderování jejich akcí směrem k potencionálním zákazníkům, tak i pro zaměstnance. V posledním roce se i díky autorskému televiznímu pořadu Maminka zvýšil zájem o moderování společenských akcí zaměřených na rodiny.

Eva Decastelo je kmenovou moderátorkou TV Očko, kde připravuje pořad o módě, stylu a celebritách Stylissimo. V současné době se vrátila na obrazovky TV Prima, kde v rámci pořadu TopStar připravuje exkluzivní reportáže ze světa celebrit. Její televizní zkušenosti zahrnují moderování reality show Big Brother nebo roční účinkování v seriálu Ulice na TV Nova, v hlavním vysílacím čase uváděla na TV Prima magazín ze světa celebrit a na Barrandově moderovala pořad Maminka.

Díky profesionálnímu přístupu ji většina klientů pravidelně oslovuje s další nabídkou práce, a pro mnohé se stala i tváří jejich kampaně.

Pokud tedy připravujete, plánujete anebo jen uvažujete o pořádání jakékoli akce, zašlete Váš konkrétní požadavek a termín akce. Obratem Vás budu kontaktovat, a domluvíme podrobnosti i podmínky spolupráce.

Nezávazná poptávka – Eva Decastelo (Aichmajerová)