HOX

Jsme skupina vášnivých hudebníků z Olomouce, které hudba baví a jde to vidět!

Olomoucký kraj, Olomouc

HOX

Bez ohledu na to, zda plánujete svatbu, ples, firemní akci či jinou událost, HOX vám garantuje akci, na kterou se nezapomíná. Razíme totiž heslo „kapela je půlka akce".

Naše kapela se věnuje širokému spektru žánrů, ale preferujeme poprockové melodie a české i zahraniční písně, které osloví všechny generace. Hrajeme zkrátka to, co nás baví, bez ohledu na žánr. Nezáleží nám jen na hudbě, ale také na atmosféře, kterou vytváříme. Snažíme se být stále krok napřed, abychom vám mohli nabídnout nové písničky z rádií a zároveň chceme hrát klasiky, které zná každý. Proto malé upozornění: po akci s HOX druhý den kupte Vincentku, protože po společném zpívání ztratíte hlas.

Jsme hrdí na to, že nejsme pouze interprety, ale i tvůrci. Skládáme vlastní písně, které do našeho repertoáru s láskou přidáváme.

Připravte se na hudební dobrodružství s kapelou HOX. Společně vytvoříme atmosféru, která zanechá nevymazatelný zážitek ve vaší paměti. Kontaktujte nás a dejte nám příležitost stát se nezbytnou součástí vašeho speciálního okamžiku. HOX – protože hudba je naše vášeň a rádi ji s vámi budeme sdílet.

Nezávazná poptávka – HOX