Hudecká muzika Franty Kopeckého

Čtyřčlenná krojovaná kapela se širokým folklorním záběrem

Olomoucký kraj, Hranice

Čtyřčlenná lidová kapela v obsazení dvoje housle, viola, kontrabas, se širokým folklorním záběrem a se 17ti letou historií, nabízí koncertní vystoupení, ale i hraní na svatbách, oslavách a večírcích. Repertoár tvoří především zpívané valašské a moravské polky, valčíky a ťahavé písně, zpívané i poslechové slovenské a moravské čardáše, zahraje ovšem i písně z Čech či zlidovělé autorské polky a tanga (Škoda lásky apod.).

Při oslavách a večírcích tvoří další část repertoáru zlidovělé populární písničky jdoucí od Ježka, Šlitra, Spirituálu Kvintet, Olympicu až třeba po Beatles. V tom případě se obsazení proměňuje na kytaru, kontrabas či klávesy, housle a až tříhlasý zpěv. Kapelník František Kopecký je také zkušeným pouštěčem hudby se zaměřením na prověřené popové hity 60. až 90. let, takže obzvláště pro svatby a kulatiny nabízíme oblíbenou kombinaci živé a reprodukované hudby.

Kapela má za sebou téměř 200 vystoupení, koncertů, svateb a oslav nejen na Hranicku, ale např. i v Olomouci, Praze, Uherském Hradišti, Frýdku-Místku, Vyšším Brodě i v zahraničí (Holandsko, Německo, Polsko, Slovensko, Rakousko).

Audio ukázky

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Hudecká muzika Franty Kopeckého

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448