ILUSIAS | UV LIGHT & FIRE SHOW

Umělecká skupina specializující se na UV show s prvky černého divadla, light show a fire show

Praha, Praha

Světelné show Ilusias rozzáří Váš event nebo ples. Vytváříme výjimečnou show s využitím mezinárodních i vlastních originálních rekvizit, které zaručují strhující a neopakovatelný zážitek.

Nabízíme tyto varianty světelných show:

1) Light show Colour Party

Moderně pojatá taneční a žonglérská světelná show využívající prvky párové akrobacie, která oslní diváky vírem kruhu a pestrých barevných efektů.

Délka show 10 minut, 3-4 účinkující.

2) Lights show Art of Lights

Moderní taneční a žonglérská světelná show v jemném a stylovém duchu, vyvrcholením je vystoupení půvabné baletky v LED kostýmu, které je doprovázeno světelnými obrazci i logem.

Délka show 10 minut, 4-5 účinkujících.

3) Taneční UV show A Dream

Umělecké spojení lehkosti tance, akrobatických prvků a světelných efektů.

Délka show 6 minut, 3 účinkující.

4) Pixel Graphic Show - SPECIAL

Nechejte Vaše logo zazářit! Show pro 2 tanečnice, které tančí obklopeny Vaším logem a firemními motivy. Délka show 4 minuty, 2 účinkující

Vystoupení jsou vhodná pro večerní programy na firemních i soukromých oslavách, plesech, svatbách a mnohých dalších akcích.

Jsme umělecká skupina Ilusias, od roku 2011 jsme realizovali již více než 650 úspěšných show po celé České republice i v zahraničí. Mohli jste nás viděti i v soutěži “Česko Slovensko má talent” a také německé verzi soutěže “Das Supertalent”

Video ukázky

Nezávazná poptávka – ILUSIAS | UV LIGHT & FIRE SHOW