ILUSIAS | UV LIGHT & FIRE SHOW

Umělecká skupina specializující se na UV show s prvky černého divadla, light show a fire show

Praha, Praha

Vytváříme výjimečnou černodivadelní UV show, které zaručují strhující a neopakovatelný zážitek.

Nabízíme tyto varianty UV světelných show založených na prvcích černého divadla:

1) BLUE ILLUSION

Nádherná hra vás vtáhne do tajemné atmosféry světla a stínu a očaruje svým mistrným použitím speciálních UV efektů a neuvěřitelných iluzionistických triků.

Délka show: 15 minut

4-5 účinkujících

2) CESTA KOLEM SVĚTA

Jedinečná UV show plná tance a žonglérských a iluzionistických triků - show začíná v Evropě a putuje přes Ameriku a Afriku až do Austrálie odkud se navrací zpět do srdce starého kontinentu - do České republiky.

Délka show: 15 minut

5 účinkujících

3) KOUZLO VÁNOC

Nechte si navodit tu pravou vánoční atmosféru, kterou Vám vykouzlíme využitím nejnovějších světelných efektů, optických klamů a párové akrobacie. Show Kouzlo Vánoc je ideální pro originální zahájení či vyvrcholení Vašeho vánočního večírku.

Délka show: 15 minut

5 účinkujících

Vystoupení UV show je vhodné pro večerní programy na firemních i soukromých oslavách, plesech, svatbách a mnohých dalších akcích, kde lze vytvořit dokonalé zatemnění.

Jsme umělecká skupina Ilusias, od roku 2011 jsme realizovali již více než 600 úspěšných show po celé České republice i v zahraničí. Mohli jste nás viděti i v soutěži “Česko Slovensko má talent” a také německé verzi soutěže “Das Supertalent”.

Video ukázky

Nezávazná poptávka – ILUSIAS | UV LIGHT & FIRE SHOW