Jakub Koutský - Max Magic

Kouzla, iluze, programy pro děti

Praha, Praha

Naše kouzelnická vystoupení jsou vhodným doplňkem každé události.

Do našich programů je možné zakomponovat jméno, logo či produkt Vaší společnosti nebo třeba objevit Vašeho ředitele, oslavence, nevěstu…

Dětská show pro děti

(délka podle přání cca 20 minut až 60)

V tomto veselém kouzelnickém pořadu se střídá mluvené slovo s čarováním při dětských písničkách. Děti jsou zapojovány do programu formou spolupráce s kouzelníkem. Nechybí komický kostým, jsou zde živé hrdličky, nebo modelování balónků.

Dále pořádáme akce na klíč, animátorské pořady a dětské karnevaly s kouzly, písničkami, tancem, soutěžemi o ceny a spoustou zábavy pro celou rodinu.

Zajistíme ozvučení a nasvícení akce.

Zábavný program pro celou rodinu

(délka cca 45 minut)

Mluvený program, který je sestaven za jediným účelem pobavit. Žádné nudné kouzelnické vystoupení, ale program, při kterém se mimo jiné naučíte správně používat gilotinu, zastřílíte si z pistole, a někdo přijde o spodní prádlo…Je to program, při němž se kdokoli můžete stát asistentem kouzelníka nebo i samotným kouzelníkem. Budete se smát i žasnout.

Illusions show

Jde o velkolepé jevištní show s velkými copperfieldovskými iluzemi, krásnou asistentkou a pyrotechnickými efekty, kde akce střídá akci. Program lze sestavit dle přání zákazníka. Různé varianty i pro ty nejnáročnější!

Zvukovou aparaturu a světla máme vlastní.

V případě jakýchkoliv otázek či nejasností nás neváhejte kontaktovat. Rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Jakub Koutský - Max Magic