Hudební skupina KONTAKT

Tanvaldská legenda - skupina KONTAKT. Největší hity let 70´s - současnost.

Liberecký kraj, Česká republika

.:: O skupině KONTAKT ve zkratce ::.

Tanvaldská hudební poloprofesionální skupina KONTAKT s rozsáhlou tuzemskou praxí hudebně zajistí plesy, svatby, večírky, kongresy, oslavy, rauty, taneční zábavy a jiné akce a doprovodí Vámi zvolený program.

Velmi těžko byste hledali skupinu s tak hlubokými kořeny. Kapela vznikla již v roce 1976 a za dobu své existence absolvovala více než 1500 vystoupení. Je všeobecně známo, že lidé se nejvíce baví na repertoár, který sami dobře znají. V repertoáru hudební skupiny jsou skladby různých žánrů, které dotvoří vynikající atmosféru Vaší akce. Kvalitou produkce je skupina schopna uspokojit i ty nejnáročnější posluchače a konzumenty dobré zábavy. V repertoáru skupiny naleznete pestrý repertoár od klasických tanců, přes standartní evergreeny až po soudobé taneční hity. Je schopna ozvučit malé i velké akce dle Vašeho požadavku, včetně doprovodných programů. Disponuje vlastní dopravou a zvukovou aparaturou a zajistí akce po celém území České republiky.

Od roku 2000 skupina Kontakt hraje v pěti členech. Kromě dvou zkušených původních harcovníků kapela částečně omládla příchodem klávesáka a zpěvačky, kteří tak vdechli do produkce nový náboj a moderní zvuk, často obohacený o zajímavé podklady, které jsou schopny zahrát pouze orchestry, ve většině případů velmi nákladné. Jednotlivé profily členů kapely nebo náš kompletní repertoár naleznete na našich stránkách.

.:: Skupina KONTAKT na síti FaceBook ::.

Facebook je nástroj pro společenský styk, který lidem umožňuje být v kontaktu s přáteli nebo fanoušky. Skupina KONTAKT má nyní profil i na FaceBooku a Vy máte možnost se k nám přidat. Stačí do vyhledávače zadat "Hudební skupina Kontakt.

Audio ukázky

Video ukázky

Přílohy

Nezávazná poptávka – Hudební skupina KONTAKT