Kouzelník a iluzionista MAGIC Soukup

Seriózní kouzelník, který umí zaujmout a pobavit, bez ohledu na věk publika, od první minuty.

Praha, Praha 4

Hledáte kouzelníka, který zaručeně dokáže zaujmout i to nejnáročnější publikum a nic ho nezaskočí? Vsaďte na kvalitu, za kterou stojí 18-ti letá zkušenost mladého 26-ti letého českého kouzelníka a dopřejte si ničím nerušený průběh vaší akce.

Mladý a talentovaný český iluzionista, který se kouzlením zabývá déle než 18 let a za sebou má již stovky úspěšných show po celé České republice, vystupující pod uměleckým jménem MAGIC Soukup. Je držitelem několika cen z mezinárodních kouzelnických soutěží a festivalů i prestižního ocenění od Městské části Praha 4 ,,Dělám víc, než musím’’ za vytváření charitativních projektů pro nemocné děti. Poslední dobou je také častým hostem v televizích i rozhlasech, které jsou důkazem toho, že jeho show je opravdu vhodná pro jakoukoliv věkovou kategorii. (Rádio Junior, Česká televize – Dobré ráno, TV Šlágr – novoroční pořad 2018).

MOŽNOSTI PROGRAMU:

• Interaktivní kouzelnická show pro děti s tvarováním zvířátek z balónků

• Zábavně-komická show pro dospělé

• Mikromagie – kouzla u stolu nebo mezi hosty

• Velké iluze s týmem zkušených asistentek z tanečního centra

• Workshop se školou kouzel

• Speciální program pro vybrané akce (svatba, ples, oslava narozenin, Silvestr a další)

Délka programu bývá zpravidla 30–60 min., ale náš kouzelník dokáže sestavit i celovečerní show se kterou pravidelně vystupuje nejen v pražském divadle. Pokud nevíte, jaký program je pro vaši akci nejvhodnější, dle vašich kritérií přesně vybereme nebo dokonce sestavíme program na klíč, tak aby vyhovoval vašim představám.

REFERENCE:

Dobré ráno s Českou televizí, Pořad ČT Kousek nebe, Rádio Junior, TV Šlágr, Live promo, SŽDC s.p., Improma s.r.o., GE Power s.r.o., McDonald's, Wellness hotel Panorama, Movik z.s., Aquapalace Praha, Aqualand Morávia, Zábavní park Šikland, Za pecí Harrachov, Skaut z.s., Thomayerova nemocnice, My Piknik Restaurant, Nemocnice Královské Vinohrady, DDM Modřany, Bus párty, Město Kolín, Boskovice, Petrohrad, Vlkava a mnoho dalšího ...

Nezávazná poptávka – Kouzelník a iluzionista MAGIC Soukup