Libor Janíček

Moderátor, DJ, produkční a koordinátor akcí

Plzeňský kraj, Plzeň

Od roku 2007 jsem působil jako moderátor v Hitrádiu FM PLUS a ve zpravodajství na regionální televizi ZAK. Tyto zkušenosti mi otevřely cestu k moderování různých kulturních akcí, které jsou mnohem živější a interaktivnější oproti rádiu nebo televizi, proto jsem se rozhodl vydat se touto cestou a dnes již moderuji výlučně před živým publikem převážně v ČR.

Slyšet jste mě mohli a můžete na maturitních plesech, kulturních akcích, sportovních akcích, promo akcích a roadshows různých firem či firemních večírcích atd.

Nabízím srozumitelný, zábavný, ale seriózní projev, schopnost improvizace, kreativitu nejen při tvorbě scénáře, časovou flexibilitu a maximální možné vtažení publika do děje.

Disponuji vlastní profesionální zvukovou aparaturou a dalším vybavením pro realizaci jakékoli akce. Zároveň jsem i firemní a svatební DJ.

Zde je výběr subjektů, které již využily mých služeb:

Xiaomi ČR, Decathlon, MD Elektronik, LEAR Corporation, Assa Abloy, PPL CZ, Cargo Prague, Zámek Zbiroh, Město Plzeň, Diakonie Západ, Vigo Foundation, Charita ČR, Auto Kunc, VSP Auto, IC West, Aspekta, Beneš&Michl, Cheirón, CK Neckermann, Dům pohádek, FC Viktoria Plzeň, Inel, BSH, Golf park Plzeň, Generali, ING, Česká pošta, Edymax, Driessen, Heliczech, Milknatur, Hofmann Wizard, HP Plelzer, Trost auto service technik a řada středních škol v Plzeňském a Karlovarském kraji. Jako svatebního DJe i desítky dnes již šťastných manželských párů.

Těším se na vaší poptávku a spolupráci!

Nezávazná poptávka – Libor Janíček