MAGIC DUO RADEK A SIMONA

Kouzelnická vystoupení pro děti i dospělé, působení po celé republice i v zahraničí.

Královehradecký kraj, Celá ČR

Naše kouzelnická vystoupení jsou vhodným doplňkem u příležitosti svateb, křtin, narozenin, rodinných oslav, firemních, či jiných prezentací, rautů, banketů, plesů, maturitních plesů, módních přehlídek, sportovních akcí, poutí, městských slavností, diskoték, dětských dnů, silvestrů a dalších akcí. Spolupracujeme s módní návrhářkou Jiřinou Tauchmanovou, poradensky jsme se podíleli na nastudování role kouzelnice Charlotty, kterou ztvárnila pro hru Višňový sad (Divadlo Pod Palmovkou, Praha - rok 2005) Kateřina Macháčková.

Radek - herecká role kouzelníka ve filmu "DOBLBA !" (režie Petr Vachler - rok 2005).

Pro děti nabízíme vystoupení kouzelníka s klaunem, kdy kouzelník kouzlí za aktivní asistence dětí a klaun jeho vystoupení vtipně doprovází a dává dětem za odměnu zvířátka a čelenky z tvarovacích balónků. Tento program byl v roce 2008 oceněn na Mistrovství České republiky v moderní magii bronzovou medailí.

Zajistíme také dvouhodinové odpoledne pro děti, plné kouzel, soutěží a her.

Pro mikulášské besídky nabízíme vystoupení kouzelníka s klaunem a poté čerta s Mikulášem.

Pro dospělé nabízíme kromě velkých iluzí také speciální program pro uzavřenou společnost, kdy jsou i někteří z diváků zapojeni do programu ( 10-30 minut ).

Na plesy a podobné akce je velmi vhodný program "Všeobecná magie", kdy DUO RADEK a SIMONA objeví a poté nechá zmizet 9 živých hrdliček. S tímto programem získalo kouzelnické duo v roce 2000 a 2008 bronzovou medaili na Mistrovství české republiky v moderní magii.

Na prezentační akci Vaší firmy lze po dohodě zakomponovat do kouzelnického programu prezentaci firemních výrobků, loga, či jinak propagovat Vaši společnost.

Cenová nabídka

popis cena od cena do
Cena se odvíjí od počtu programů a délky vystoupení. Záleží také na vzdálenosti. Neúčtujeme si dopravu dle kilometrové sazby, vždy s klientem konzultujeme celkovou částku, která již dopravné obsahuje. 3 500 Kč 25 000 Kč

Nezávazná poptávka – MAGIC DUO RADEK A SIMONA

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448