Martin Čejka - kouzla a magie

Moderní kouzelnická vystoupení na všechny druhy akcí.

Jihočeský kraj, Celá Česká republika

Martin Čejka je moderní kouzelník a profesionálně vystupuje od roku 2002. Je držitelem několika prvních míst a cen Grand Prix z mezinárodních kouzelnických soutěží. Má za sebou již několik stovek vystoupení, která jsou pro klientelu různých vrstev a národností, pro děti od 6 let. Martinovým heslem je: „Ve světě kouzel je vše možné“, a proto volí triky, které na diváka působí efektně a jsou mnohdy těžko uvěřitelné.

Typy vystoupení:

Dětské představení:

Během vystoupení se děti aktivně zapojují a sami čarují nebo pomáhají Martinovi vykouzlit např. živé hrdličky. Vykouzlíme dort, narozeninový dárek, ale hlavně úsměv na tváři.

(maximální délka programu 45 minut)

Jevištní vystoupení:

Jeden, nebo dva výstupy během akce. Program je doprovázen moderní hudbou a jsou použity triky, které jsou vyzkoušené praxí, že působí na diváka efektně (mizení a objevování věcí různých velikostí a tvarů, levitace, kouzlení peněz,…).

(délka vystoupení 5 – 45 minut)

Kouzlení u stolu:

Oblíbené kouzlení mezi stoly, kdy se během večera a během programu kouzlí přímo u každého stolu, před očima hostů s předměty co mají u sebe.

(maximální délka 90 minu)

Program na přání:

Po předchozí dohodě lze připravit jakékoli kouzlo, které vás napadne.

Časté a již realizované zakázky jsou: (zmizení nevěsty, přenesení člověka na jakékoli místo, kouzlení s reklamními předměty, kouzlení na historickou hudbu s dobovými rekvizitami, objevení člověka, objevení narozeninového dortu)

Cena a požadavky dle náročnosti a přípravy iluze.

Nezávazná poptávka – Martin Čejka - kouzla a magie