Petr Rezek

Petr Rezek patří ke stálicím české populární hudby.

Praha, Praha

Prošel řadou zajímavých kapel jako je Karkulka (spolu s Jiřím Brabcem a Zdeňkem Rytířem), Juventus (s touto skupinou se dostal do divadla Rokoko, kde nastartoval svou profesionální dráhu), Shut up Františka Ringo Čecha (po boku Viktora Sodomy), Kardinálové (s Petrou Černockou), orchestr Karla Vágnera (vedle Hany Zagorové). Později vystupoval se svou skupinou Centrum. V současné době pravidelně vystupuje s Hanou Zagorovou, ale má i svoje vlastní projekty.

Petra Rezka doprovází skupina Miloše Nopa ve složení: Pavel Ryba - kapelník - baskytara Fredy Bittner - kytara Miki Nop - bicí Petr Berki - klávesy Lída Nopová - zpěv,klávesy Jana Koutová a Markéta Vítková – sbor

Nejznámější písně v interpretaci Petra Rezka: Modrá zem – Kino Gloria – S písní lesů, vod a strání – Tulák po hvězdách – Přátelství – Obyčejnej kluk – Lidí je víc – Terezka – Balada pro oheň – Loučení – Tulák po hvězdách - Když je klukům 15 let - Rozdíly - Prší krásně - Jsi - Lidí je víc - Moje díky patří vám - Život je film- Pilot Nabízíme především koncertní vystoupení s kapelou, ale lze objednat i vystoupení sólové na halfplayback.

Nezávazná poptávka – Petr Rezek

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448