Písně Ivety Bartošové - Lucie Třešňáková

Pocta Ivetě Bartošové

Středočeský kraj, Poděbrady

Hudba jí zajímala již jako malou holčičku, jejím dětským přáním bylo

„Být zpěvačka jako Iveta Bartošová“.

Už na základní škole spolužáci zmiňovali určitou podobnost hlasu s Ivetou.

Prvním větším vystoupením Lucie bylo v 17 letech účinkování v televizním pořadu CarusoŠou, které se jí podařilo vyhrát a pak přišly nabídky na další spolupráci.

Několik let byla členkou pop-rockové kapely jako sólová zpěvačka.

Následovalo pak ještě několik dalších kapel a hostování převážně v rockových projektech jak hudebních, tak i v regionální rockové opeře.

Lucie si zahrála i v několika hudebních klipech hereckou roli.

Objevuje se také v několika knihách týkající se rockové scény na Nymbursku a Kolínsku.

Vyzkoušela si několikrát i roli moderátorky na rockovém festivalu, který navštěvuje několik tisíc fanoušků a v rámci besedy také moderovala na předpremiéře a premiéře světového životopisného filmu.

Lucka byla požádána na jedné společenské události, aby „něco“ zazpívala, a jelikož měl zvukař k dispozici pár hudebních základů písniček Ivety Bartošové, tak nebylo lepší volby.

Reakce publika byla pro Lucii velké překvapení, lidé projevovali velký zájem a radost z těchto písní, byli překvapeni podobností hlasu a přicházeli si popovídat.

Kladné reakce na nahrávky s Lucčiným hlasem vyjádřili také některé známé osobnosti showbusinessu a s některými již i spolupracuje.

Lucie se nyní již několik let zabývá převážně vystoupeními na počest zpěvačky paní Ivety Bartošové a v současné chvíli pracuje na projektech týkající se vlastní tvorby.

Nejnovějším počinem je nyní projekt JOSEF & LUCIE (Josef Bouda a Lucie Třešňáková / Josef a Lucie), kteří ve spolupráci se skladatelem Jarkem Šimkem, vydali 20.6.2022 úplně novou píseň.

Píseň se jmenuje "Jsme tu s vámi stále" a je ze srdce mířená na počest Karlu Gottovi a Ivetě Bartošové.

Píseň můžete shlédnout na YouTube (odkaz viz níže).

Více bližších informací o Lucii se můžete dozvědět na jejich stránkách:

https://www.lucietresnakova.cz/

Audio ukázky

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Písně Ivety Bartošové - Lucie Třešňáková