Pronájem profesionální autodráhy pro firemní akce

Velkoplošná autodráha pro čtyři závodníky najednou Vám umožní prožít pocity opravdového závodu.

Praha, Praha

Naše velkoplošná autodráha pro čtyři závodníky najednou Vám umožní prožít pocity opravdového závodu speciálů na závodním okruhu při Vašem eventu, firemní akci či večírku.

U naší autodráhy budete muset své emoce držet pod kontrolou nebo v závodě skončíte mimo dráhu. Při jízdě na naší autodráze se budete nejen bavit, ale budete se muset i snažit a taktizovat. V případě havárie Vám bude nápomocna naše proškolená dvoučlenná obsluha.

Autodráha je standardně vybavena závodními vozy GT3 značek Lamborghini, Ferrari, Aston Martin apod. Naše modely aut jsou vybaveny difusory v podobě magnetu a velice výkonnými motorky. Proto závod s těmito vozy je opravdu něčím výjimečným.

Při závodech na naší autodráze jsme díky zabudovaným počítadlům v každé dráze schopni nastavit individuálně závod na požadovaný počet kol a vyhodnotit čas za nejrychlejší kolo. Proto Váš klient v závodě například na pět kol, má šanci na vítězství i po „vylétnutí“ hned v prvním kole závodu a nebude tak snadno zklamaný. Vše pak ještě může dohnat a zlepšit.

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Pronájem profesionální autodráhy pro firemní akce

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448