rodinný muzikál MŮJ DĚDA JE ČERT

autorský rodinný muzikál pro děti 1.stupně

Olomoucký kraj, celá ČR

Jsme ve svém oboru profíky, naši umělci vystupují na předních moravských scénách. My, jako autoři, jsme tvůrci mnoha chytlavých melodií, které máte v povědomí diky našim celostátním reklamám, které vytváříme jako firma 3Creation.

Veselý rodinný muzikál MŮJ DĚDA JE ČERT je našim největším agenturním počinem a jsme autory od každého slova, přes každou notu až po poslední rekvizitu. Momentálně je naší velkou novinkou a myslím, že by bylo velmi netradičním obohacením vašeho kulturního programu. Velmi přehledné informace jsou k nalezení na stránkách www.mujdedajecert.cz, nicméně část informací naleznete i níže. Ráda bych také upozornila na naše online spoty, ze kterých lze získat lepší představu o tom, jak představení vypadá a jak je vybaveno: https://youtu.be/_oacR5ZaYNc , https://www.youtube.com/watch?v=yGRSqdBpbaM .

Většinu písniček z muzikálu si můžete poslechnout na tomto odkaze: https://www.mujdedajecert.cz/nahravkyaklipy/

MŮJ DĚDA JE ČERT

Autorem námětu a scénáře je Tomáš Zindler, který je také autorem všech aranží a několika písní k muzikálu. Na písničkách spolupracoval se svojí ženou, zpěvačkou z Olomouce Petrou Zindler. Více informací o nás naleznete na stránce "tvůrci": https://www.mujdedajecert.cz/tvurci/ .

A o čem náš muzikál je?

Anička je obyčejná holka na prahu puberty, která svou mámu mnohdy vnímá jako věčně rozkazující a sekýrující královnu. S výchovou pomáhá u Aničky doma děda (čert), který je před mámou přísný, ale jinak hodný a Aničce různě pomáhá. Jako čert vchází do Aniččina pokoje dveřmi kouzelné skříně. Anička by ráda ven na rande, ale máma (v Aniččiných představách zlá královna) ji nechce pustit. Odchod z domu si podmínkuje úklidem a dalšími úkoly. Anička se tak postupně vžívá do role Popelky ale i princezny Oslí kůže, když utíká z domu za svým princem. A jak to vše dopadne? Samozřejmě, že dobře! Anička nakonec zjistí, že máma není zlá královna posedlá po věčném mládí a kráse, ale milující maminka, která se o svou dcerušku prostě jen bojí....

Hrají:

máma/královna: Petra Zindler

děda/čert: Ivo Melkus

Anička/princezna: Natálie Němcová nebo Kateřina Jůlie Sedláčková

Taneční role pážat ztvárňují profesionální baletky Julie Marková, Laura Mohylová v alternaci s Adélou Kubíčkovou.

režie: Tomáš Zindler

Více informací o našich interpretech můžete nalézt na našich stránkách https://www.mujdedajecert.cz/protagoniste/

Délka představení je: 90 minut

Audio ukázky

Video ukázky

Nezávazná poptávka – rodinný muzikál MŮJ DĚDA JE ČERT