ROXETTE REVIVAL

revival, pop-rock

Praha, Praha

MOZKEM plným znalostí a vědomostí o švédském duu ROXETTE: Honza Horkel. Své ryzí fandovství, které se zrodilo již v dětství, podložil mnoha zkušenostmi a znalostmi o tomto jedinečném švédském duu. Vlastní početnou sbírku CD, DVD, speciálních a vzácných singlů a starších nahrávek, dokumentů, rozhovorů a recenzí viz níže včetně osobního setkání s Perem Gesslem, který souhlasil s Honzovými českými covery na jeho 2 skladby. Koncertní show je tak schopný proložit spoustou historie i informací z aktuálního dění kolem Roxette. Absolvoval koncerty:

1994 Roxette Praha Sportovní hala

2001 Roxette Praha Sportovní hala

2007 Per Gessle Švédsko

2009 Per Gessle Praha Lucerna

2009 Roxette Mnichov - Olympiahalle

2011 Roxette Praha - O2, Ostrava - Sportovní hala

HLASEM našeho revivalu je Lucie Bakešová – semifinalistka Superstar 2007 - k prvním hudebním krůčkům ji vedli rodiče. Školní léta prozpívala v dětském sboru Řetízek pod vedením Josefa Hlubůčka. Ve 13 letech se přihlašuje do hudební školy Dalibora a Zuzany Cidlinských Ciskotéka a začleňuje se do prvních kapel jako kapela Jantar založená na spolupráci s Janem Cidlinským (vítězná kapela do 18-ti let a absolutní vítěz Brána 2003;3.místo-Folkový Kvítek 2003,2004). V roce 2005 se účastní soutěže Česko hledá Superstar, kde se probojovává do nejlepší padesátky. V témže roce natáčí první sólovou píseň Like a Bird na kompilaci Semifinále top 10 (vydavatelství Popron). Díky tomuto projektu také natáčí první klip (společná píseň Krásnej flám). V roce 2007 je úspěšně přijata na muzikálové oddělení Konzervatoře Jaroslava Ježka. Studium zpěvu, tance a herectví přináší Lucii mnohé nové zkušenosti jak hudební tak herecké a to i v podobě malých rolí v českých seriálech.

A tak jsme se stali v roce 2006 jediným ROXETTE REVIVALEM v Čechách! Máme již za sebou celou řadu velmi úspěšných vystoupení!

Nekopírujeme image tak jak je to u revivalů běžné právě z důvodu maximální úcty k ROXETTE, kdy snaha o podobu s interpretem působí mnohdy spíše směšně než-li uznale! Svůj hold se snažíme vznést spíše věrnou a srdečnou interpretací skladeb, za kterými fanoušci chodí především!

Úspěchy: kromě cest do Švédska na koncertní turné Pera Gessla s předáním alba bývalé kapely Zlatý Voči přímo do jeho rukou, můžeme uvést např. následující:

v roce 2007 a 2008 jsme obdrželi oficiální licenci od Jimmy Fun Music - produkční agentury Pera Gessla na českou cover verzi jeho skladby „En Sten Vid En Sjö I En Skog“ s názvem „Nechci se hnout“ a „Ga&Fiska“ s názvem „Šance“, které tak mohly vyjít na albu „Fantazie“ a albu „Genius Loci“ kapely Zlatý Voči. Skladba je tak oficiálně registrována u EMI Music Publishing.

Video ukázky

Nezávazná poptávka – ROXETTE REVIVAL

Kontakt

Jana Křížová

jana.krizova@superevent.cz

tel: +420 773 522 448