Show a Workshopy u Hoblinky

Neobyčejná show šikovné řezbářky, která přímo před vašimi zraky vytvoří pomocí motorové pily dřevěno

Ústecký kraj, Ústí nad Labem

Tohle je pecka! Neobyčejná show šikovné řezbářky, která přímo před vašimi zraky vytvoří pomocí motorové pily dřevěnou sochu. Dospělí i děti si můžou následně ve workshopech pod bedlivým odborným dozorem vyzkoušet vyřezávání či vypalování do dřeva.

Speedcarving Show

Ohlušující řev motorových pil, létající piliny a pot ve tváři. Jedinečná show, při které se tají dech.

Řezba motorovou pilou na čas, kdy v průběhu jedné hodiny vytvoříme z obyčejného kusu dřeva sochu vhodnou jako ozdobu parků či firemních prostor.

Doba trvání: 60 min

Dílničky pro děti provoněné dřevem

Přivezeme připravené polotovary a děti si mohou pod naším dozorem vyrobit hračku = dřevěné autíčko. Jednoduchá, ale velmi zábavná činnost, kterou zvládnou i ti nejmenší. Rovněž máme s sebou ošatky s barvami a dřevěnými zvířátky, které si děti mohou na místě pomalovat.

Doba trvání: Celodenní

Workshop Pyrografie

Pyrografie je vypalování do dřeva. Dovezeme s sebou odbornou literaturu s mnoha vzory a náměty, ale samozřejmě i samotné pájky na vypalování do dřeva a spoustu dalšího materiálu. Oblíbené zábava pro děti i dospělé, kdy si do vařeček vypalují svá jména, věnováním blízkým a nebo relaxují při vypalování mandal a dalších esoterických symbolů. Fantazii se meze nekladou.

Doba trvání: Celodenní

Ukázka řemesla a Workshop Řezbářství

Přivezeme vám kousek historie. Návštěvníci akce budou mít k dispozici sadu profi dlát, materiál a řezbářský stůl. Budeme na místě předvádět řezbářské řemeslo a návštěvníci si budou moci vše vyzkoušet pod našim bedlivým dozorem.

Doba trvání: Celodenní

Workshop s Kůží

Zajistíme veškeré nářadí, materiál a návštěvníci akce si u nás mohou vyrobit vlastní kožený náramek, který si mohou dále nazdobit právě třeba pomocí pyrografie.

Doba trvání: Celodenní

Nezávazná poptávka – Show a Workshopy u Hoblinky