Tematické stezky

Připravíme pro Vás stezku s různým zaměřením.

Praha, Praha

Stezka s obsluhou

- Je potřeba omezit čas na určitý počet hodin podle počtu návštěvníků. Doporučujeme 2 až 10 hodin v jednom dni. Registrace je možná předem on-line. Pokud bude povoleno sdružování alespoň 10 osob, je možné se účastnit i bez předchozí rezervace. Účastníci jsou na stezku vysíláni postupně.

- Účastníci se dostaví na místo podle času uvedeného při registraci. Pokud to emidemiologická situace dovolí, je možné přijít i bez registrace a obsluha vysílá účastníky na stezku. Lektor na startu zapisuje registrace. Rozdává soutěžní kartičky pro sbírání razítek. Po cestě účastníci plní úkoly a luští šifry, lektoři interaktivně komunikují s dětmi a rozdávají razítka. V cíli lektor na místě kontroluje splnění úkolů a rozdává dárky.

Stezka bez obsluhy

- Je možné stezku připravit na delší časový úsek – celý den, víkend i déle. Registrace je nutná předem přes webový formulář nebo aplikaci. Dle instrukcí na webu či zaslané do emailu se účastníci dostaví na místo určení buď v registrovaný čas, aby se nepotkali s ostatními rodinami, nebo bez registrace, kdy odpovědnost (dodržování rozestupů) je na účastnících.

- Účastníci se řídí pokyny, které jim byly zaslány při registraci. Úkoly jsou po cestě vyvěšené, úkoly si účastníci značí na papír nebo přímo on-line do staženého formuláře. Je možné využít QR kódů, navigace přes mobilní telefony apod. Na konci stezky účastníci odesílají své odpovědi on-line. Obdrží dárek ve formě poukazu elektronicky nebo dárkový balíček poštou.

Tematické stezky a bojovky v našem e-shopu:

- Tematická dopravní stezka E007

- Tematická stezka Se skřítky za pokladem

- Tematická stezka Svět zvířat

- Tematická stezka Záhada ztracené školy

- Tematická stezka Vesmírné putování

- Tematická čarodějnická stezka Amutorabora

- Tematická stezka Tajemství Velikonoc

Nezávazná poptávka – Tematické stezky