Žonglér Ati

Moderní žonglérské show, žonglování s magickými sférami a lightshow

Praha, Praha

Vystoupení moderního žonglování a hi-tech světelná show na vaší firemní akci, patry nebo ples. V Čechách ojedinělé vystoupení které nechá vaše hosty v úžasu.

Ati ve svých vystoupeních spojuje moderní žonglérské techniky jako je kontaktní žonglování - manipulace s křišťálovými sférami. Cube act - žonglování s obří metalickou kostkou. Nebo světelná show do které jsou možné naprogramovat firemní loga.

Kontaktní Žonglování - hra křišťálových sfér které magicky plují po těle žongléra. Technika manipulace s objekty které jsou místo vyhazování neustále v kontaktu s tělem. Podívejte se na přiložené video.

Light Show - jedinečné vystoupení spojující moderní technologii a žonglérskou obratnost. Pomocí pixel module technologie jsou v prostoru kolem žongléra vykreslovány barevné stopy vytvářející kaleidoskopické obrazce. Light show se dá naprogramovat tak že během žonglérského vystoupení na scéně vykreslená světelná forma loga nebo jakéhokoliv designu. Další částí je vystoupení se světelnými žonglérskými kužely, které jsou naprogramované tak aby měnily barvy v závislosti na změnách v hudbě nebo v choreografii. Podívejte se na přiložené video.

Cube Act - žonglérské vystoupení s obří krychlí. Rotující metalický objekt vytváří v prostoru před diváky abstraktní tvary. Choreografie žonglérské techniky a gigantické kostky vytváří dramatickou atmosféru a zaplní i obrovskou scénu.

Podívejte se na přiložené video.

Ati vystupuje na udělování cen, firemních akcích a festivalech po celé Evropě a i v odlehlých světadílech jako je Asie. Tomuto umění se věnuje již 15 let.

Bývalí klienti:

Microsoft, Master Card, Mercedes Benz, WDR, Visa, Becherovka, Česká Spořitelna, KB, Škoda, L’Oréal, Momentum, Volkswagen

Video ukázky

Nezávazná poptávka – Žonglér Ati